Breaking news

Володимир Кличко різко звернувся до Зеленського і Порошенка: “Не обманюйте нас!”

Прославлений український боксер Володимир Кличко закликав кандидатів у президенти України Петра Порошенка і Володимира Зеленського не смішити людей і здати нормальні аналізи.

“Ваша нещодавня здача аналізів була смішною… Інакше я це назвати не можу. Я, як спортсмен, який пройшов 30-річний шлях і склав сотні таких аналізів, знаю, що після здачі аналізів крові або урини, протягом кількох годин не можна викласти це в соцмережах і показати, що я чистий. Це нереально зробити, потрібно хоча б 48 годин витратити на це”, – заявив Кличко у своєму відеозверненні у Facebook.

My video-statement on the doping-tests during the Ukrainian elections

A doping-test like the one that took place during the Ukrainian elections – was evaluated in less than 24 hours? Impossible if you ask the experts from Vada, e.g. I will personally bear the costs for an independent test, if the candidates are interested? Drop me a message! My video-statement in Russian language.

Geplaatst door Klitschko op Zaterdag 6 april 2019

Колишній чемпіон світу закликав не займатися кустарними методами здачі аналізів.

“Не обманюйте себе і нас громадян України, які хочуть зробити вибір чистого президента. Я пропоную покрити всі витрати, пов’язані з професійною, а не кустарною здачею аналізів, щоб ми, громадяни України, мали чистого президента, не тільки в сечі і крові, а найголовніше в думках. І прохання: не обманюйте себе і нас”, – заявив Кличко.

Джерело