Breaking news

“Вода кольору лайна з кров’ю тече вже тиждень” – киян шокував заклик пити з-під крана

У Києві вода з-під крана цілком придатна для пиття, досить мінералізована, безпечна і краща за бутельовану.

Про це заявили у комунальному підприємстві “Київводоканал”.

Комунальники навели кілька фактів на користь того, чому вода з-під крана нібито краще за бутельовану. Наприклад, дешева бутельована вода може бути очищена гірше, ніж та, що тече київськими водопровідними трубами.

“Якісна бутельована вода коштує недешево. До того ж її запаси потрібно постійно поповнювати. Вода, яку ми подаємо у домівки киян, відповідає Державним санітарним нормам і є цілком безпечною. Крім того, 40 відсотків води у місті вже знезаражується без участі хлору, тому така вода ще якісніша, смачна і не має сторонніх запахів. Уже зовсім скоро нові технології поширяться і на решту 60 відсотків води”, – стверджують в повідомленні.

У коментарях під дописом споживачі вибухнули обуренням. Вони не поділили думку Київводоканалу, а навпаки – почали нарікати на жовтий колір води, надмірну жорсткість та пісок. Деякі кияни запевняли, що їхні водонагрівачі виходили з ладу через велику кількість іржі у воді.

Як кияни реагували на пояснення Київводоканалу, чим вода з-під крана краща пляшкової, пропонуємо переглянути у галереї

На Київському водосховищі зафіксували мор риби. Про нього стало відомо 21 червня. Водойма й берег були усіяні мертвим судаком. Імовірною причиною масової загибелі риби може бути людська діяльність.