Breaking news

“Вода кольору лайна із кров’ю тече вже тиждень” – киян шокував заклик пити з-під крана

У Києві вода з-під крана цілком придатна для пиття, мінералізована, безпечна й краща за воду в пляшках.

Про це заявили в комунальному підприємстві “Київводоканал”.

Комунальники навели кілька фактів на користь того, чому вода з-під крана нібито краще за ту, що в пляшках. Наприклад, дешева вода в пляшці може бути очищена гірше, ніж та, що тече київськими водопровідними трубами.

“Якісна очищена вода коштує доволі дорого. До того ж її запаси потрібно постійно поповнювати. Вода, яку ми подаємо в оселі киян, відповідає державним санітарним нормам і є цілком безпечною. Крім того, 40 відсотків води в місті вже знезаражують без хлору. Тому така вода ще якісніша, смачніша й не має сторонніх запахів. Скоро нові технології поширяться і на решту 60 відсотків води”, – стверджують у повідомленні.

У коментарях під дописом споживачі вибухнули обуренням. Вони не поділили думку Київводоканалу, а почали нарікати на жовтий колір води, надмірну жорсткість і пісок. Деякі кияни запевняли, що їхні водонагрівачі виходили з ладу через велику кількість іржі у воді.

Як кияни реагували на пояснення Київводоканалу, чим вода з-під крана краща за пляшкову, пропонуємо переглянути в галереї

На Київському водосховищі зафіксували мор риби. Про нього стало відомо 21 червня. Водойма й берег були всіяні мертвим судаком. Імовірною причиною масової загибелі риби може бути людська діяльність.