Breaking news

Власники Картки киянина отримали нові знижки: де і на що 

Власники Картки киянина отримають знижку на придбання книг та напоїв.

Про це повідомив виконувач обов’язків директора КП “Міський магазин” Аман Маломов.

Придбати книги з 20% знижкою можна в єдиній у місті муніципальні книгарні “Сяйво книги” на вул. Великій Васильківській, 6.

“Прагнемо, щоб більше киян долучались до читання, приходили на наші зустрічі з письменниками, журналістами, художниками, підтримували гривнею авторів українських книг. Саме тому із травня запровадили для власників Картки киянина. Аби всі кияни, особливо старшого віку, могли придбати книгу, яка припала до душі, та отримали задоволення від читання”, розповів Маломов.

Знижка у 10% діє на напої в кав’ярні “Сяйво кави”.

“Можна погортати сторінки улюбленої книги перед покупкою та насолодитись філіжанкою кави. Асортимент книгарні щотижнево поповнюється новинками українських та іноземних видавництв, тож кожен знайде книгу на свій смак”, резюмував Маломов.

Першу муніципальну кав’ярню “Сяйво кави” відкрили 7 грудня 2020-го на вул. Великій Васильківській, 6. Там пропонують каву, десерти й страви – сендвічі, хот-доги й салати. Меню бюджетне. Особливістю кав’ярні є точка буккросингу кожен охочий зможе взяти зі спеціального стелажа безплатно будь-яку книгу та залишити щось із власної бібліотеки. Працює заклад з 07:30 до 21:30.