Breaking news

Вітренко прокоментував інформацію про відставку

Виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко назвав інформацію про свою відставку чутками.

“Не коментую чутки, вибачте”, – цитує урядовця НВ

Раніше видання LB.ua повідомило, що Вітренко написав заяву на звільнення ще до поїздки української делегації на чолі з президентом Володимиром Зеленським у Катар. Він нібито летів до Катару самостійно, а не бортом № 1 в складі делегації.

Офіс президента шукає заміну Вітренкові. За інформацією видання, в ньому розчарувалися на Банковій, оскільки за 3 місяці не те, що не вирішено існуючі проблеми в галузі, а навіть виникли додаткові – з МВФ. Крім того, Вітренко не знайшов спільної мови з прем’єром Денисом Шмигалем. Але на сьогоднішній день пошуки нового очільника Міненерго результату не дали, йшлося у публікації.

У грудні минулого року Кабінет міністрів призначив Вітренка т.в.о. міністра енергетики.

28 січня Верховна Рада вдруге не призначила Вітренка на посаду першого віцепрем’єр-міністра – міністра енергетики. “За” проголосували 177 депутатів зі “Слуги народу”.

Юрій Вітренко економіст. З 2002-го працював у Нафтогазі з перервами. Повернувся в компанію після Революції гідності, був на керівних посадах до липня цього року.

Нафтогаз домігся у Стокгольмському арбітражному трибуналі компенсації від російського Газпрому на $4,63 млрд за порушення зобов’язань щодо обсягів транзиту газу. Займався бізнесом на ринку капіталу.