Breaking news

Вітренко – опозиції: “У мене є конструктивна пропозиція”

Кандидат на першого віцепрем’єра – міністра енергетики Юрій Вітренко обіцяє зробити прибутковими державні підприємства Енергоатом та Центренерго.

“У мене є конструктивна пропозиція до представників опозиції. Давайте ви проголосуєте за мене на кандидатуру першого віцепрем’єра міністра, я зроблю так, щоб Енергоатом, Центренерго були прибутковими, щоб ми позбулися критичної залежності від будь-яких енергоносіїв з Росії.

Це питання держави. Давайте ми, як держава, зробимо так, щоб державні компанії були прибутковими, ми, як держава, були сильними і не залежали він поставок енергоносіїв з Росії”, сказав Вітренко в ефірі “Свобода слова”.

У студії співголова фракції “Європейської солідарності” Артур Герасимов заявів, що його політсила не підтримає кандидатуру Вітренка.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль занепокоєний питанням збиткової діяльності “Енергоатома”. За його словами держкомпанія отримує мільярд гривень збитків щомісяця.

У лютому 2021 року у “Центренерго” заявили про збитки і просять уряд знизити ціну на газ.

Юрія Вітренка, кандидатуру якого вже двічі виносили на голосування парламенту, спробують втретє призначити першим віцепрем’єром – міністром енергетики.