Breaking news

Відкрита заява Порошенка до Путіна!..

Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю американському виданню Fox News назвав війною напад російськими військовими на українських моряків і кораблі в нейтральних водах Азовського моря поруч з Керченською протоці. Про це повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на публікацію Президента в Facebook.

“Містер Путін, це акт агресії. Містер Путін, це війна. Це не жарти, які не інцидент, і не криза. Тому що ваші регулярні війська під російським прапором вчинили напад на українське військове судно в міжнародних водах. Немає ніяких інших пояснень”, – заявив Петро Порошенко в ефірі Fox News.

Президент України також зазначив рішучу реакцію світу на даний акт агресії. “Але це заяви, це тільки слова, а у відповідь на дії Путіна, нам необхідно діяти”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, що раніше Президент України Петро Порошенко зробив заяву до українців у зв’язку зі святкуванням 70-ї річниці з дня прийняття Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Загальної декларації прав людини. У своєму звернення Президент зазначив, що в зв’язку з введенням воєнного стану на окремих областях України (10 областей) про обмеження конституційних прав і свобод не йдеться, якщо не буде відкритої військової агресії РФ.

Джерело