Breaking news

Відео бійні в Керчі намагаються знищити саме через ці кадри

Тільки вчора в мережі з’явилося відео смертельної бійні в коледжі в Керчі, яку влаштував Владислав Росляков.

Тепер же в Росії намагаються видалити запис трагедії. Можливо, все через те, що на відео є одна хвилююча деталь.

На записі камер відеоспостереження потрапив момент, як Росляков зустрічає ще одного хлопця в коледжі. Той йому щось передає.

На це звернули увагу в Twitter «RoksolanaToday & Крим», опублікувавши відповідний скрін з відео.

«Керч, теракт. Нібито через ці кадри відео РФ ТВ видалили. Хтось щось передає Рослякову. Телефон? Детонатори? Хто зна. Коли той увійшов (за версією гб-фільм – часу ніде немає)», – пишуть там.

Відзначимо, що на відео, яке з’явилося раніше, помітно, як Росляков заходить у технікум через двері, що ведуть до заднього двору. Там немає металошукачів. Він одягнений у футболку з написом «Ненависть», чорні штани і високі берці.

Хлопець піднявся на другий поверх і привітався з невідомим хлопцем. Саме цей момент залишає багато питань: був це просто знайомий чи співучасник злочину.

Далі Росляков призводить в готовність саморобну вибухівку. У холі він почекав, поки почнеться велика перерва в заняттях – і пішов до їдальні. І звідти повернувся вже без рюкзака.

Через кілька хвилин пролунав вибух. Потім йдуть моторошні кадри, де керченський стрілок блукає коридорами і безжально вбиває своїх одногрупників. Його обличчя – кам’яне, не виражає ніяких емоцій.

Джерело