Breaking news

Від 1-го до 11-го класу: як політики провели дітей у школу

Родина ексміністра оборони Анатолія Гриценка провела дочку в 11 клас, дочка міністра цифрової трансформації Михайла Федорова пішла у садок. Провів у школу дітей і екснардеп Єгор Соболєв.

Як відзначають свято першого дзвоника політики у матеріалі Gazeta.ua.

Депутат від “Голосу” Ярослав Юрчишин проводжав свою дочку Дарину в 11 клас. Фотографувалися на подвір’ї Новопечерської школи. У навчальному закладі дівчина виборола місце сама завдяки стипендіальній програмі.

11-класницю Анну провели у школу в родині ексміністра оборони Анатолія Гриценка та редакторки Юлії Мостової. Зробили утрьох світлину на подвір’ї. “А ще, здається, зовсім недавно проводжали Аню в перший”, розповів Гриценко.

Експрем’єр Володимир Гройсман у п’ятий клас відвів свого сина. Побажав всім гарного навчального року.

Дружина міністра цифрової трансформації Михайла Федорова Анастасія проводжала дочку у дитячий садочок. Перед будівлею з дівчинкою сфотографуватися з квітами та повітряною кулькою.

Народна депутатка Інна Совсун відвела до школи сина. В який клас пішов хлопець не написала. На майданчику київської школи обійняла сина для фото.

Родина екснардепа Єгора Соболєва відправляла до школи трьох дітей. Дві дочки потрапили на фото перед лінійкою, а син не захотів сфотографуватися. Найстарша дочка Аліса цього дня “прогулює пари в університеті з хлопцем”, пожартував Соболєв.

Колишній нардеп Сергій Березенко з дружиною у перший клас провів сина Луку. Замість лінійки у школі провели спортивні заняття для дітей у Виставковому центрі в Києві.

Ексголова наглядової ради НАК “Нафтогаз” Юлія Ковалів також мати першокласника. Її син Назар з друзями потрапив на фото мами у Facebook діти п’ють щось із паперових стаканчиків.

Нардеп Дмитро Лубінець з дружиною проводжав сина та дочку у школу. Перед навчальним закладом зробили селфі з кульками та букетами квітів.

1 вересня в Україні святкують День Знань. Школярі та студенти з цього дня починають навчальний рік.