Breaking news

Венедіктова сфальсифікувала підозру вручення справи Порошенку- адвокат

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань заявив, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова заднім числом оформила постанову про вручення підозри, чим сфальсифікувала її.

Генеральний прокурор Венедіктова порушила норми ст. 110 Кримінального процесуального кодексу і не оформила постановою процесуальне рішення доручити здійснення повідомлення про підозру Порошенку, Головань написав у себе в Facebook.

“Нахаба з прокурорським посвідченням, що перервав допит Петра Порошенка у якості свідка, мав при собі лише не передбачений законом папірець “доручення”, тобто, не мав жодних повноважень. Ніякого повідомлення про підозру здійснено не було”, написав Головань.

Він зазначив, що під час зустрічі в кабінеті Венедіктової прокурори заявляли, що окрема постанова не потрібна.

“Однак пізніше “проффесіонали” перечитали кодекс. І… постанова чарівним чином з’явилася у додатках до клопотання про застосування до Петра Порошенка запобіжного заходу тримання під вартою”, повідомив адвокат.

І додав, що ця постанова була оформлена з помилками.

“Певно, в результаті поспіху, у тексті підробної постанови з’явилися статті КПК (109 та 382), які були закриті ще 25 травня!”, заявив Головань і звинуватив генпрокурора Венедіктову в некомпетентності і фальсифікації.

Нагадаємо, п’ятому президенту, народному депутату від Європейської солідарності Петру Порошенку оголосили підозру через призначення першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.