Breaking news

Венедіктова пояснила переїзд до президентської резиденції

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова переїхала на президентську дачу в Пущі-Водиці тимчасово. Переїзд пов’язаний з питаннями безпеки.

Про це вона повідомила в Facebook.

Генпрокурорка зазначила, що ніяких законів не порушувала ні юридичних, ні законів моралі і честі.

“Прошу повірити мені на слово, що переїзд в цей будинок тимчасовий захід. Перебралася я туди не тому, що дуже хотіла поліпшити свої житлові умови. Так необхідно було зробити в той конкретний момент часу. І пов’язаний цей момент був виключно міркуваннями безпеки. Жодної, звичайно ж, змови з співробітниками ДУС (Державного управління справами) я не вступала.

Розмір орендної плати я не встановлювала, а отримавши пропозицію просто з нею погодилася, прекрасно розуміючи, що моє перебування в цьому будинку займе лише кілька місяців, не більше. Ніяких інших пропозицій я не шукала, нікому цим займатися не доручала, інші варіанти не розглядала. Я ніколи раніше в своєму житті не жила в будинках, що належать державі”, написала Венедіктова.

17 березня 2020-го Верховна Рада призначила Ірину Венедіктову на посаду генерального прокурора. Її кандидатуру запропонував Зеленський. До цього вона була в.о. директора ДБР та нардепом від “Слуги народу”. Йшла 3-ю у списку від партії.

Напередодні один з народних депутатів повідомив, що генпрокурорка живе в президентській резиденції, на якій, згідно з постановою Кабміну, можуть жити лише президент, голова Верховної Ради або прем’єр-міністр.