Breaking news

Великий піст 2019: Епіфаній назвав основні правила

З 11 березня починається Великий піст 2019 року. Найперше в ці дні слід пробачити всім ближнім їхню провину і відмовитися від зла.

Про це розповів предстоятель Православної церкви України, Митрополит Київський і Всієї України Епіфаній на Божественній літургії, яка проходила у Свято-Михайлівському соборі Києва.

Результат пошуку зображень за запитом "Епіфаній"

“Від завтра ми починаємо подвиг Великого посту, подвиг покаяння, молитви та відродження. З чого почати піст і як зробити цю справу корисною для порятунку? Церква в євангельському читанні дає нам вказівки. Треба пробачити ближнім всі образи і просити у них вибачення за наші гріхи перед ними. Це перша і необхідна умова нашого примирення з Богом”, — пояснив Епіфаній.

Він також наголосив на важливості правильного дотримання посту, яке полягає в боротьбі з пристрастями. Адже жодної користі в утриманні від тілесної їжі не буде, якщо людина не дотримується правильного поводження з їжею духовною.

“Бог не є Богом безладу, а є Богом миру. Святий апостол Павло вчить нас і з цього приводу сказав: “Дбайте про мир зо всіма і про святість, без якої ніколи і ніхто не побачить Господа”. Якщо ми хочемо жити з Богом в Його Царстві, то повинні знати, що царство Небесне — це царство миру, любові, милосердя, смирення, лагідності і довготерпіння”, — заявив митрополит.

Джерело