Breaking news

Вакарчук прокоментував створення Помісної УПЦ

Соліст популярної групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук прокоментував створення єдиної Української православної церкви. За його словами, це знакова подія не лише для церкви.

Створення Української помісної автокефальної православної церкви, та вибір ее Предстоятеля-знакові події НЕ только для України церковної, но й для всіх нас. Найважлівішім наслідком сьогоднішнього Собору, на мою думку, є приклад об’єднання Задля Великої меті.Цей приклад надихає!

“Створення Української помісної автокефальної православної церкви, і вибір її Предстоятеля – знакові події не тільки для України церковної, а й для всіх нас. Найважливішим наслідком сьогоднішнього Собору, на мою думку, приклад об’єднання для великої мети. Цей приклад надихає”, – написав Вакарчук .

Нагадаємо, що 15 грудня 2018 року було створено Помісна Українська Православна Церква. Її предстоятелем обраний митрополит Єпіфаній. Він підкреслив, що патріарх Філарет продовжить почесно допомагати розвитку єдиної помісної православної церквою в Україні.

Джерело