Breaking news

Вахтанг Кікабідзе вразив словами про Україну на концерті

Легендарний грузинський актор і режисер Вахтанг Кікабідзе звернувся до українців під час свого ювілейного концерту в Батумі

У неділю, 19 серпня, знаменитий грузинський артист дав ювілейний концерт, під час якого звернувся до українців з побажанням, повідомляє Знай.юа.

Місяць тому – 19 липня – відомий кіноактор, режисер, виконавець авторських пісень Вахтанг Кікабідзе відзначив свій ювілей – йому виповнилося 80 років. Варто відзначити, що він відомий не лише своєю творчістю, але й тим, що завжди підтримував Україну. Не забув він про неї і вчора.

кикабидзе

У неділю, 19 серпня, Кікабідзе дав ювілейний концерт в Батумі, на який зібралася величезна кількість глядачів. Під час виступу, актор згадав про нашу країну словами:

«Хай живе вільна Україна!»

При цьому в залі почулися пару обурених вигуків, але більшість глядачів, серед яких були українці, грузини, білоруси, прибалти, підтримали оваціями легендарного артиста.

На концерті Кікабідзе був присутній український журналіст і телеведучий Дмитро Гордон. Звернувшись з привітаннями до Вахтангу Кікабідзе, Гордон згадав, як рівно 10 років тому, під час кривавих подій, які Путін влаштував в Грузії, актор став на сторону Тбілісі і покинув Росію, з тих пір він жодного разу не з’являвся в РФ.

«Вахтанг Костянтинович сказав: “не поїду в Росію”, і слово своє стримав. Тому – Нехай живе велика єдина Грузія! Слава Україні! І нехай цей великий грузин хоче Ларису Іванівну ще багато десятків років!», – привітав ювіляра Гордон.

До цього Вахтанг Кікабідзе відреагував на критику на свою адресу після резонансних слів про СРСР.

Кікабідзе нагадав, що зробив себе сам, а Радянський Союз не мав до цього ніякого відношення. Так він відповів критикам, які заявили, що він став відомим завдяки СРСР.

«Тому що, треба впасти в ноги? З приводу того, ким я став, не збираюся нікого дякувати. Це я сам себе зробив. Неправильна це інтерпретація», – зазначив артист.