Breaking news

В унікальній частині Києва створять екопарк

У Києві на Совських ставках, розташованих в Голосіївському та Солом’янському районах, створять екопарк з інфраструктурою для відпочинку киян та гостей міста.

Таке рішення одноголосно підтримали в Київраді, повідомила її пресслужба.

“У Києві неподалік від центру під ризиком знищення цінна екосистема нижнього каскаду Совських ставків. Це місце має екологічну цінність та історичне значення. Завдяки тому, що річище річки Совка відкрите, має у своєму басейні ставки та ділянки плеса, тут можуть оселятися різні види тварин”, розповів голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Денис Москаль.

Додаткова користь від створення екопарку “Совські ставки” це очищення повітря та відвід надлишків вологи під час літніх злив, додала депутатка Київради Євгенія Кулеба.

“Нижній каскад Совських ставків також охолоджує повітря у літню спеку, яка стає все більш нестерпною через кліматичні зміни. Сьогодні важливо зберегти це місце та утворити там парк посеред мегаполісу”, наголосила Кулеба.

У Києві на Позняках завершується капітальний ремонт парку “Озеро Лебедине”. Тут уже створили фітнес-зону та скейт-парк. Новий скейт-парк – перший у місті бетонний басейн для катання на скейтборді, роликах та екстремальних самокатах. Під час його будівництва радилися зі скейтбордистами з багаторічним стажем катання.