Breaking news

В “Укрзалізниці” зміняться ціни на квитки: всі подробиці нововведення

Компанія “Укрзалізниця” має намір домагатися від уряду дерегуляції цін на пасажирські перевезення і права самій визначати вартість квитків у вагонах преміум-класу.

З такою заявою виступив глава УЗ Євген Кравцов. Він також додав, що компанія розраховує розпочати процес поділу пасажирських тарифів на класи вже за півтора місяці — саме стільки необхідно часу Мінінфраструктури, щоб підписати відповідний документ, а Мін’юсту провести його реєстрацію, передає UBR.

Чиновник прояснив ініціативу на прикладі маршруту Київ-Маріуполь, яким курсує состав з нових вагонів, долаючи шлях за 14 годин. За новою класифікацією він потрапить до класу “Люкс” і компанія зможе сама встановлювати будь-які ціни на квитки. Зате два інші состави, що долають дорогу за 16 і 17 годин відповідно, потраплять у стандартний і економ-клас. А вартість проїзду буде фіксована, щоб забезпечити доступні перевезення для менш заможних громадян. Простіше кажучи, в новій концепції багаті платитимуть за бідних.В "Укрзалізниці" зміняться ціни на квитки: всі подробиці нововведення