Breaking news

В Україну потрапив небезпечний посуд

Каструлі марки De Luxe, які потрапили в Україну з Німеччини, становлять небезпеку. У них виявили міграції кадмію та свинцю.

Про це повідомила Держпродспоживслужба Києва.

“Інформуємо споживачів щодо виявлення міграції кадмію та свинцю з каструль, що експортувались з Китаю (виробник: De Luxe, Guangdong Deluxe Metal Products Co. Limited., Xinxing County) в Німеччину, звідки надіслано в Україну”, йдеться в повідомленні.

Отримувачем небезпечного посуду є ТОВ ПДЛ на просп. Миколи Бажана, 1-М.

Свинець і кадмій шкідливі метали здоров’я людини. Через токсичність входять в десятку найнебезпечніших хімічних речовин за версією ВООЗ. Проте обидва метали продовжують використовуватися в посудній промисловості й вимагають обережності як від виробників, так і від споживачів, пише “Depo.Київ”.

Свинець впливає на різні системи людського організму: нервову, серцево-судинну, кровоносну, шлунково-кишковий тракт, мозок, нирки. Особливо чутливі до свинцю діти – навіть мікроскопічні дози можуть викликати в них негативні наслідки.

Кадмій негативно впливає на нирки, дихальну і кісткову системи організму, а також є канцерогеном. Джерелом забруднення навколишнього середовища кадмієм є діяльність людини.