Breaking news

В Україну йде тепло! Температура сягне до +5°С

З понеділка, 3 грудня, в Україні почне підвищуватися температура повітря, у західних областях пройде мокрий сніг та дощ. До 6 грудня відлига буде вже на всій території країни.

Як повідомили в Українському гідрометцентрі, 3 грудня, в Україні буде без опадів, лише у західних областях вдень невеликий мокрий сніг та дощ, ожеледиця на дорогах. Температура вночі у центральних та східних областях 13-15 градусів морозу, вдень – 0-5 градусів морозу; у західних та південних областях вночі 3-8 градусів морозу, вдень – 0-5 тепла. У Києві та області 3 грудня теж прогнозують ожеледицю. Температура вночі становитиме 7-9 градусів, вдень – 0-2 морозу.

4-5 грудня у західних, 5 грудня і в північних та центральних областях мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь, на решті території без опадів. У більшості областей вночі та вранці туман. На дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі та вдень від 3 морозу до 2 тепла. 4 грудня у південних і західних областях 1-6 градусів тепла, а на Сході вночі 6-11 градусів морозу, вдень – 0-5 градусів морозу. У Києві та області теж буде хмарно з проясненнями. 4 грудня – без опадів, 5 грудня – мокрий сніг та дощ. Температура вночі та вдень від 3 морозу до 2° тепла.

6-7 грудня очікується часом мокрий сніг та дощ. Температура вночі становитиме 0-6 градусів морозу, вдень – від 3 градусів морозу до 3 тепла; у південній частині вночі від 4 морозу до 2 тепла, вдень 0-6 градусів тепла. У столиці цими днями часом мокрий сніг та дощ. Температура вночі 1-6 морозу, вдень від 2 морозу до 3 тепла.

Джерело