Breaking news

В Україну інвестують мільйони: підписані найважливіші угоди

Президент Петро Порошенко заявив, що в Давосі було підписано дві важливі угоди для України, які принесуть економіці країни сотні мільйонів доларів.

“Одна – про створення фонду для інвестування в Україну на 200 мільйонів доларів, які спрямуються у малий та середній бізнес”, – повідомив голова держави на інвестиційній конференції “Dragon Capital”, передає OBOZREVATEL.

“Інша – про будівництво однієї з найбільших вітроелектростанцій Європи загальною вартістю близько 450 мільйонів доларів”, – додав Порошенко.

Президент також зазначив, що сьогодні частка Євросоюзу в структурі експорту України складає 42,6%, а частка Російської Федерації – лише 7,7%.

“У 2018 році ми продали товарів у країни Європейського Союзу більше, ніж будь-якого іншого року в історії наших двосторонніх стосунків. За три роки обсяг нашої торгівлі зріс на 55%”, – наголосив Порошенко.
Петр Порошенко

За його словами, внаслідок агресії РФ та економічної блокади Україна втратила 16% ВВП у 2014-2015 роках.

“Уряди Яценюка і Гройсмана змушені були прийняти непопулярні рішення, і президент теж ніколи не ховався від відповідальності. Ми палили рейтинги, щоб заграва освітлювала шлях країни до порятунку”, – зазначив Порошенко.

“Дамо відповідь на питання боротьби з корупцією, приватизації роздутого держсектора економіки. Силовики мають бути усунені від впливу на бізнес. Скористаюся першою нагодою, щоби законопроект про створення Нацбюро фінансових розслідувань був проголосований парламентом”, – резюмував Порошенко.

Джерело