Breaking news

В Україні зроблять жорсткішими правила для автомобілістів: чого чекати

Нардепи приготували ряд змін для українських водіїв. Так, у разі прийняття законопроекту 7286, напрацьованого Кабміном, при зупинці транспортного засобу водій повинен буде передавати свої документи в руки поліцейського.

Члени комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендували парламенту прийняти законопроект за основу, про що повідомив автоюрист Володимир Караваєв на своїй сторінці уFacebook.

Якщо законопроект буде підтриманий Радою, то в разі зупинки поліцейським транспортного засобу водій буде зобов’язаний: тримати руки в полі його зору, а на вимогу копа – заглушити двигун, увімкнути аварійну сигналізацію і вийти з автомобіля. Залишати транспортний засіб без дозволу поліцейського заборонено.

“Члени комітету також погодилися з необхідністю зменшення порога швидкості, що не карається до 10 км/год, зі збільшенням штрафів за основними порушенями з 425 до 510 грн, проте не погодилися з правом поліцейського на зупинку транспортних засобів з метою перевірки водіїв на стан сп’яніння”, – повідомив Караваєв.

И все-таки водитель должен передавать документы в руки полицейского! К такому выводу пришли депутаты профильного…

Опубліковано Володимиром Караваєвим Субота, 15 вересня 2018 р.

 

Джерело