Breaking news

В Україні понад 200 вулиць із ім’ям російської окупантки, соратниці Путіна

В Україні налічується 278 топонімів з прізвищем Валентини Терешкової – російської депутатки, яка голосувала за окупацію Криму. Про це повідомило видання LB.ua

“2014 рік. Окупанти блокують українські військові частини. 27 лютого спільно з іншими депутатами прибуває у Крим депутатка Думи Росії Валентина Терешкова для “спілкування з жителями”. Також вона голосувала 1.03.2014 року за дозвіл вводу російських військ на територію України”, – нагадує журналіст Олександр Рудоманов.

На території України, де немає російської окупації, 230 вулиць із іменем Терешкової.

Найбільше у Хмельницькій області – 37, Вінницькій – 35 і Одеській – 30.

У трьох областях вулиць немає в Дніпропетровській, Луганській і Запорізькій.

Якщо подивитися по населених пунктах, то вулиця чи провулок Терешкової є у 30 містах, 22 селищах міського типу, 5 селищах і у 173 селах.

На тимчасово окупованих Росією територіях знаходиться 48 вулиць і провулків: 13 в Луганській обл, 14 в Донецькій і 21 в Криму.

“Чи можливо, щоб на честь окупантів були названі вулиці? Щоб на восьмому році війни вулиці носили імена тих, хто безпосередньо причетний до анексії Криму?”, – запитує журналіст.

Терешкова – член партії Володимира Путіна “Единая Россия”, підтримує агресією РФ проти України, перебуває в базі сайту “Миротворець”

Вулиці із її іменем підпадають під дію Закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. Терешкова в 1970-1990 рр. була членом ревізійної комісії ЦК КПРС.

Раніше повідомлялося, що у Дарницькому районі Києва досі є провулок, названий ім’ям к Терешкової.

Восьмий рік триває агресія РФ проти України. У березні 2014 року російський окупант захопив Крим. Також російська армія захопила райони Донецької та Луганської областей. Там діють російські окупаційні адміністрації.