Breaking news

В Україні підтвердили перший випадок зараження коронавірусом

В Україні підтвердили перший випадок зараження коронавірусом.

Інформацію про перше зараження коронавірусом в Україні підтвердив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу у Кабінеті міністрів. Про це пише РБК-Україна.

“Всі матеріали і зразки додатково передані до вірусологічної лабораторії ВООЗ, але випадок зареєстрований в Україні”, – заявив Ляшко.

Ляшко зазначив, що у МОЗ почали працювати з особами, з якими контактувала ця людина. За даними ЗМІ, заразився житель Чернівців, який повернувся з Італії.

“Контактних осіб небагато. Про всіх їх відомо місцевим епідеміологам і зараз вони реально працюють з контактними особами. Всі інші перебувають в режимі самоізоляції. Система продемонструвала свою готовність до першого випадку”, – заявив він.

У МОЗ зазначили, що найближча контактна людина – це дружина, яка подорожувала з чоловіком, вона зараз перебуває в самоізоляції.

“Питання кількості людей з ким контактував – це питання епідеміологів. Найближча контактна – це дружина, яка з ним подорожувала, разом поверталися і разом перебувають у самоізоляції. Зараз дружина перебуває в самоізоляції”, – сказав Ляшко.

Ляшко додав, що зараз реєструються поодинокі випадки завізних випадків коронавірусної інфекції.

“Ми перебуваємо в тій фазі, коли говоримо, що реєструються поодинокі випадки завізних випадків коронавірусної інфекції”, – додав він.

Джерело