Breaking news

В Україні може статися ядерна катастрофа: гряде масштабна евакуація, зачепить навіть Росію

В одному з українських міст у Донецькій області може статися ядерна катастрофа, яка зачепить навіть Російську Федерацію

Про це повідомляють місцеві журналісти.

«Відстійник знаходиться на лінії фронту в 3-х км від окупованої Горлівки. Його глибина досягає 15 м. Всього в озері понад 300 тисяч тонн різних отрутохімікатів. Наприкінці липня на березі озера утворилася тріщина. Співробітники підприємства зазначили, що 25 липня стався обстріл вже після узгодження “вікна тиші” для проведення робіт біля отруйного відстійника. Якихось уламків знайдено не було. Вікно закрилося 1 серпня і поки небезпеки для навколишнього середовища немає», – йдеться в повідомленні.

Однак через ведення бойових дій і вибухів, дамба озера починає потихеньку просідати й її періодично необхідно досипати. Інакше відбудеться проток хімічних відходів.

«На заводі визнали, що аварія з витоком хімікатів в річку є найбільш небезпечним, але і найвірогіднішим розвитком подій. По річці Кривий Торець отруйні відходи потраплять у Сіверський Донець, потім Дон і Азовське море», – підкреслюється в тексті повідомлення.

Додамо, китайці вдало випробували гіперзвуковий літальний апарат Xingkong-2, перед яким безсилі навіть засоби протиракетної оборони. Відомо, що цей новенький апарат може нести ядерні боєголовки.

ядерна війна

Апарат вивели на заплановану висоту на одному з полігонів північно-заходу країни з допомогою ракети. Через 10 хвилин він відокремився від носія, здійснив кілька маневрів і приземлився в наміченій точці. Про це стало відомо завдяки повідомленням китайських ЗМІ.

Завдяки високій швидкості польоту і маневреності, Xingkong-2 не може бути вражений сучасними засобами протиракетної оборони.

ядерний вибух

джерело