Breaking news

В регіонах не вистачає бюлетенів для голосування

У декількох регіонах України на виборчих дільницях фіксують недостачу бюлетенів для голосування.

Станом на 13:30 такі порушення спостерігаються в кількох регіонах України. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Так, на Вінниччині не знайшли 186 бюлетенів. На дільниці №051240 у селі Морозівка, дали вдвічі менше бюлетенів, ніж потрібно. Члени місцевої ДВК кажуть, що їм дали 145 бюлетенів замість необхідного 331-го.

“Ми не розписувалися за те, що ми получили і скільки нам дали. Сказали, що довезуть. Ми сказали, що не вистачає, але їх так і не довезли. До останнього дня обіцяли, що додадуть. Я дзвонив на гарячу лінію, але там трубки ніхто не взяв. Кажемо виборцям, що немає бюлетенів”, – сказав голова ДВК.

Також на Чернігівщині зникло 100 бюлетенів. Комісія виявила нестачу двох пачок бюлетенів по 50 в кожній. У зв’язку з цим комісія не відкрила приміщення для голосування о 08:00 та зателефонувала до поліції. Виборці чекали під дільницею, утворилася черга з охочих проголосувати.

“Я не можу навіть сказати, пояснити, яким чином вони зникли. Спочатку я починала роздавати, а потім помічаю, що чогось не вистачає. Почали перераховувати немає. У нас 526 виборців і у нас ніколи не було 100% явки та я думаю, що вистачить бюлетенів”, – повідомила голова ДВК №740811 Клімова Анжеліка.

В Ужгороді не знайшли 500 бюлетенів.

“Станом на 8:30 25 жовтня, пачка бюлетенів не знайшлася. У комісії припускають, що проблема виникла внаслідок помилки друкарні, яка не надрукувала потрібну кількість”, – інформує голова Ужгородської міської ТВК.

На Прикарпатті зіпсували 1481 бюлетень. Це сталося тому, що ДВК отримала на дільницю бюлетені з помилкою: в територіальному списку “Радикальної партії Олега Ляшка” двічі повторювалася цифр 8. Замість того, щоб погасити бюлетені з реальною помилкою, ДВК погасила інші бюлетені, в яких не було допущено помилок.

Варто зазначити, що факти нестачі бюлетенів вказані станом на 13:30. ОПОРА продовжує фіксувати порушення на виборчих дільницях.

На Вінниччині надійшло повідомленні про мінування виборчої дільниці № 051046 у смт. Тиврів. На місце події прибула поліція. Усіх, хто перебував на дільниці, попросили залишити приміщення.