Breaking news

В ОП пояснили, чому звільнили заступника Єрмака

Сергія Трофімова звільнили з посади першого заступника керівника ОПУ за недопрацювання в регіональній модерації.

У такому рішенні немає ніякої інтриги, повідомив антикризовий радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі “Українській правді”.

“Сергій Трофімов дійсно звільнений з посади першого заступника глави президентського Офісу. Причини очевидні. І тут немає ніякої прихованої інтриги. У нас накопичилися певні недопрацювання в регіональній модерації, частина з яких негативно позначилася на комунікаціях Офісу і місцевих органів влади”, – сказав Подоляк.

Також він зазначив, що не тільки Трофімов винен у тому, що регіональні еліти іноді занадто вільно трактують ключові принципи поділу влади і дозволяють собі надмірну негативізацію окремих державних ініціатив.

“Надмірна публічна агресія окремих представників органів влади це наслідок не до кінця відпрацьованих пакетів так званих “децентралізаційних законів”, – зазначив радник.

За його словами, Трофімову не вистачає твердості для модерації регіональних історій.

Трофімова призначили на посаду радника президента. Коло його відповідальності поки що визначається.

Президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Трофімова з посади першого заступника голови Офісу президента. Сергій Трофімов – експродюсер студії “Квартал 95”. Він відповідав за регіональну політику.