Breaking news

В Офісі президента згадали, де Зеленський був на вихідних

Пресслужба Офісу президента дала офіційний коментар в семи пунктах щодо розслідування святкування 50-річчя Андрія Єрмака в Карпатах, на якому нібито був присутній і сам Володимир Зеленський.

Президент три дні був в Києві, на день злітав на дачу в Гуту, Єрмак святкував свій день народження з батьками, написала пресслужба в фейсбуці.

“Перше: офіційно повідомляємо, що не було жодного 4-денного святкування з феєрверками, концертами, макетами венеційської архітектури, масовкою гостей та іншими принадами, які ще можна додумати для більшої ефектності”.

“Друге: не було використання державних чи приватних літаків жодних осіб, пов’язаних з будь-якими бізнесменами. Гвинтокрилами ДСНС гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше з розважальною метою”.

“Третє: у п’ятницю президент працював у Києві на Банковій. Ввечері того дня відбув до резиденції в Гуті. У неділю глава держави був у Києві на відповідних заходах, присвячених річниці початку Революції Гідності. У понеділок він також перебував на робочому місці”.

“Четверте: користування цією резиденцією протягом одного-двох днів, як і гвинтокрилами, які забезпечують пересування президента, відбувалося згідно зі звичайними протоколами щодо переміщення Президента та його співробітників і користування відповідними об’єктами”.

“П’яте: з інших представників влади до резиденції заїжджав лише Олексій Чернишов, який перебував у ті дні в Рівному та пересувався автівкою”.

“Шосте: Андрій Єрмак відзначив день народження у понеділок в Києві з батьками, у вівторок його привітали колеги в Офісі Президента”.

“Сьоме: сподіваємося, що наступного разу отримаємо запит на надання інформації хоча б за добу до виходу репортажу, щоб можна було встигнути відповісти на всі запитання й додати правдивої інформації до матеріалу, який готується”.

“І головне. Безумовно, не хотіли про це передчасно повідомляти, але наступного місяця відзначатиметься День працівників дипломатичної служби України. Зберуться і саме в резиденції в Гуті понад сто голів дипломатичних і консульських представництв України. Відбудеться спеціальний дипломатичний форум з відповідною програмою. Підготовка до цього форуму на місці вже триває”, повідомили в ОП.