Breaking news

В Киеве прогремел мощный взрыв: ранены шесть человек

В Киеве в Голосеевском районе произошло масштабное ЧП: на ул. Новопироговской, на территории промышленной зоны прогремел взрыв. В результате пострадали шесть человек. С травмами разной степени тяжести они госпитализировали в больницу. Один из мужчин находится в бессознательном состоянии.

“По вызову немедленно выехали следственно-оперативные группы территориального и Главного управлений полиции, специалисты-взрывотехники, кинологи и экипажи патрульных. Правоохранители тщательно осмотрели место происшествия: оттуда изъяли фрагменты взрывного устройства, которые будут направлены на проведение экспертизы. Предварительно установлено, что неизвестные лица подошли к забору складов, которые находились под охраной, и бросили на территорию два взрывных устройства. В результате травмы получили шесть охранников”, – сообщают в ГУ НП Киева.

У Києві поліція розслідує обставини вибуху на території складських приміщеньВнаслідок події постраждали шестеро осіб, яких з травмами різного ступеню тяжкості госпіталізували до лікарні. Один з чоловіків перебуває у непритомному стані. Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у м. Києві розпочато кримінальне провадження.До чергової частини Голосіївського управління поліції надійшло повідомлення, що на території промислової зони по вулиці Новопирогівській стався вибух. За викликом негайно виїхали слідчо-оперативні групи територіального та Головного управлінь поліції, спеціалісти-вибухотехніки, кінологи та екіпажі патрульних.Правоохоронці ретельно оглянули місце події: звідти вилучили фрагменти вибухового пристрою, які будуть направлені на проведення експертизи.Попередньо встановлено, що невідомі особи підійшли до паркану складів, які знаходились під охороною, після чого кинули на територію два вибухових пристрої. У результаті травми отримали шестеро охоронців. Потерпілих з тілесними ушкодженнями доставили до лікарні, де їм наразі надають необхідну медичну допомогу. Відомо, що один з чоловіків на цей час знаходиться без свідомості.Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у м. Києві інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, п. 1, 5 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України – "замах на вбивство".Столична поліція розслідує всі обставини вибуху та спілкується з очевидцями і свідками злочину. Поліція розшукує підозрюваних осіб, які причетні до вказаного правопорушення.Відділ комунікації поліції Києва#поліція #Київ #новини #вибух Національна поліція України Оксана Блищик

Опубліковано Поліція Києва 14 травня 2018 р.

Информация о событии внесена в Единый реестр досудебных расследований. Начато уголовное производство ст. 115 Уголовного кодекса Украины – “Покушение на убийство”.

Полиция расследует все обстоятельства взрыва, правоохранители общаются с очевидцами и свидетелями преступления. Подозреваемых разыскивают.

Источник – Сегодня