Breaking news

Усик заявив що стане за захист ченців Московського патріархату!..

Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик в ефірі каналу “112 Україна” 12 грудня заявив, що в разі можливих захоплень якоїсь із українських Лавр він встане на сторону ченців.

На питання від глядача: “Якщо радикально налаштовані люди підуть захоплювати Лавру і виявляти насильство до монахів, якими будуть дії Олександра?” – Усик відповів: “Я встану на бік ченців”.

“Коли я ставлю питання своєму духівникові, що відбувається і як на це реагувати, він відповідає:” Говори їм просту річ: читайте Біблію, читайте Закон Божий, Євангеліє, там усе написано”. Як особисто я ставлюся [до Томосу про автокефалію Української православної церкви]? Якщо люди стануть добрішими і почнуть прощати образи, якщо почнуть любити свого ближнього, так як Всевишній нас любить, тоді я за те, щоб його давали”, – заявив боксер.

До анексії Криму Росією Усик називав своїм духівником отця Павла з сімферопольського Свято-Троїцького кафедрального собору (належить УПЦ МП), повідомляє Gordonua.

11 жовтня Синод Вселенського патріархату прийняв ряд рішень, що стосуються автокефалії Української православної церкви. Зокрема, рішення Константинопольського патріархату від 1686 року про передачу української церкви в управління Московському патріархату скасоване; з предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Філарета була знята накладена Російською православною церквою анафема; йому і предстоятелю Української автокефальної православної церкви Макарію повернутий канонічний статус.

Детальніше