Breaking news

Усик прокоментував пропозицію Гройсмана присвоїти йому звання Героя України

Боксер розповів, що поки в нього немає ніякого відчуття від перемоги

У київському аеропорту «Жуляни» ввечері 22 липня зустріли українського боксера Олександра Усика, який напередодні переміг росіянина Мурата Гассієва у фіналі Всесвітньої суперсерії боксу та став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі.

Зустріти спортсмена до аеропорту приїхали декілька десятків журналістів та вболівальників. Боксер розповів, що поки в нього немає ніякого відчуття від перемоги, бо він дуже втомився і зараз думає тільки про те, як приїхати додому, відпочити та побачити дітей.

Один з журналістів запитав, кому Усик присвячує свою перемогу. «Я казав, я батькам її присвячую. Мого батька нажаль вже нема, але є люди, що сприяють моєму сходженню до якихось титулів у моїй кар’єрі», — відповів він.

Також у боксера запитали, як він ставиться до пропозиції прем’єр-міністра Володимира Гройсмана присвоїти йому звання Героя України.

«Я про це не знаю нічого, я не читав, не можу вам нічого сказати. Якщо чесно, мені здається, що вони перебільшують мої можливості», — зазначив Усик.

Нагадаємо, уночі проти 22 липня у столиці Росії Москві відбувся фінал Всесвітньої боксерської суперсерії між українцем Олександром Усиком і росіянином Маратом Гассієвим.

За одноголосним рішенням суддів перемогу здобув українець. У своєму першому комантарі, який чемпіон дав прямо на ринзі, Олександр подякував за підтримку всіх українців.

джерело