Breaking news

Уруський прокоментував світлини із Кадировим

Віцепрем’єр-міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський пояснив спільні фото із главою Чеченської Республіки Рамзаном Кадировим під час офіційної церемонії відкриття міжнародної військово-технічної виставки IDEX-2021 в Абу-Дабі.

Глава української урядової делегації прокоментував ситуацію у Facebook.

“Розміщення очільників офіційних делегацій під час ходи на початку церемонії визначає протокол держави-організатора. Була застосована практика, згідно якої, особисті гості правлячої родини були розміщені в алфавітному порядку. Я особисто під час, в ході та після церемонії не мав (і не збираюся мати) жодних контактів із главою делегації РФ, ким є Кадиров. Не вважаю можливим “шарахатися” від представників ані країни-агресора, ані будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку та слабкість української сторони” – написав Уруський.

Виставка IDEX-2021 триватиме у столиці Об’єднаних Арабських Еміратів до четверга. На ній також присутні Кадиров, заступник міністра оборони РФ Олексій Криворучко та глава Татарстану Рустам Мінніханов.

Сьогодні премʼєр-міністр Денис Шмигаль зажадав від віцепрем’єра Уруського пояснень щодо світлин із Кадировим, які опублікували у ЗМІ.