Breaking news

Україна завоювала «золото» на Олімпіаді-2018. Вiдео

На Олімпійських іграх-2018 відбулися фінальні виступи в чоловічій лижній акробатиці. 29-річний миколаївець Олександр Абраменко завоював першу медаль для України на Олімпіаді в Пхенчхані, здобувши «золото» у фрістайлі.

У першому кваліфікаційному фіналі наш спортсмен посів друге місце, легко вийшовши у фінал №2.

У другому відбірковому фіналі українець знову ідеально виконав стрибок, зайнявши проміжне четверте місце.

У вирішальному фіналі Олександр бездоганно виконав всі елементи, ставши переможцем Ігор-2018.

Абраменко був шокований від такого фантастичного результату.

«Наразі я знаходжуся у такому стані, що просто не розумію. Це якийсь сон. Сьогодні були важкі змагання. Всі стрибали дуже добре. Я намагався на всю. Повністю виклався. Все, що я вмів, я сьогодні показав і став першим. Я не можу в це повірити, але це дуже круто. Непередавані відчуття», — заявив після перемоги Абраменко.

Фрістайлист вдячний успіху, який був прихильний до нього в цей день.

«У нашому виді спорту дуже важливий успіх: щоб все збіглося і звичайно майстерність, яку потрібно показати в потрібний момент і в потрібний час. Я йшов на свій фінальний стрибок і сподівався, що це буде саме той момент. Так і вийшло», — розповіла спортсмен.

Олександр зізнався, що дуже ризикував із фінальним виступом.

«По секрету скажу, що пропустивши попередній сезон через травму, у мене не було достатньо часу вивчити цей стрибок на сніг. Був величезний ризик, але у мене вийшло зробити стрибок кращим», — підсумував Абраменко.

Зазначимо, що в позаминулому році Абраменко став першим в історії українським фрістайлістом, який виграв малий Кришталений глобусКубка світу в лижній акробатиці.

Джерело – Новости дня