Breaking news

Україна самостійно почне ремонтувати літаки Boeing

Державне підприємство «Завод 410 цивільної авіації» вже розпочало освоєння послуг з ремонту та технічного обслуговування авіаційної техніки. Портал Ukrainian Military Pages повідомив, що вже найближчим часом завод зможе самостійно виконувати роботи з обслуговування літаків марки Boeing.

У рамках співпраці з компанією Boeing силами підприємства та із залученням інвесторів завод проводитиме обслуговування та фарбування літаків сімейства Boeing-737, передає glavcom.ua.

«Сьогодні на території підприємства знаходяться два літаки Boeing 737-500, на яких виконуються роботи з технічного обслуговування та фарбування», – йдеться у повідомленні.

Після завершення етапу підготовки спеціалістів та сертифікації виробництва, підприємство значно розширить свої можливості.

Ще у серпні 2017 року підприємство оголосило про заплановані обсяги технічного обслуговування у 5 літаків Boeing-737 на рік з поступовим збільшенням до 2024 року до 40 літаків на рік.

Ремонтувати Boeing можна буде в Україні - Україна самостійно почне ремонтувати літаки Boeing

Тут важливо зазначити, що після ухвали Кабінетом міністрів України рішення про прискорення реформування авіаційного кластера «Укроборонпром», концерн провів корпоратизацію підприємства «Завод 410 цивільної авіації». В рамках цих заходів було здійснено перехід до сучасних західних систем управління підприємствами, шляхом їх реорганізації в публічні акціонерні товариства, 100 відсотків акцій яких належить державі.

Джерело