Breaking news

“Ублюдки. Для них змусити допомогти армії – це покарання” – журналіст про “слуг народу”

Ідея “слуг народу” покарати однопартійця, нардепа Миколу Тищенка, який під час карантину влаштував вечірку у Києві, допомогою армії виглядає маразмом. Про це сказав журналіст Богдан Буткевич на Youtube-каналі.

“Які ср*ні ублюдки. Для них змусити людину допомогти армії – це покарання. Маразм. Покарання – іти допомогти власній армії, яка воює на фронті”, – сказав Буткевич.

Журналіст назвав Тищенка “мерзотою”.

“Зрозуміло, що його ніхто не зачіпне. Ніхто йому нічого не зробить, тому що він кумасик Єрмака (керівник Офісу президента. – Gazeta.ua)”, – зауважив Буткевич.

Раніше голова фракції “СН” Давид Арахамія заявив, що Тищенко за влаштовану вечірку має купити дрони і поїхати на фронт. “Нехай відпрацьовує”, – казав Арахамія.

“Українцям треба відмовлятися від того, що: от тебе, скотиняку, треба в окоп відправити. На війну, в армію, захищати країну мають мужні, класні чоловіки”, – сказала журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Журналіст Михайло Ткач, який повідомляв про вечірку Тищенка, написав у Facebook:

“Ну от і все. Для того щоб уникнути політичної відповідальності за показове нехтування законом (вдруге!) Миколі Тищенку навіть не знадобилось публічно визнати провину.

Президент Зеленський дуже часто переконує чи то себе чи то суспільство в тому що його влада не така, як влада попередників. Що вони інші. Вони слуги. Вони перш за все люди.
І в той же час з поваги до всіх тих, хто дотримується карантинних обмежень, усвідомлюючи відповідальність за здоров’я оточуючих, Тищенко навіть не спромігся визнати: так я порушив.

Керівник Черкаської ОДА Скічко взагалі не вважає за потрібне сказати хоч слово пояснень. Хоча вечірка відбулася в готелі, де керує його дружина. І туди він завітав саме з нею. Не вважає за потрібне реагувати і народний депутат, “слуга народу” Трухін. До речі, Тищенко переконує що святкував з родиною і найближчими. Ці троє – родина? Давно?

Президент теж ніяк не відреагував. Хтось зі спікерів ОП згодом у якомусь із теплих ефірів скаже, що президент дуже жорстко поговорив з Миколою.

А фракція? А що фракція? Всі розуміють що виступити проти кума Єрмака – це виступити проти Єрмака. А у “Слузі народу”, як відомо, лояльність цінується більше за професіоналізм та відповідальність. Саме на таких засадах будувались і тримались провладні партії попередників. Щоправда недовго.

Це і є кругова порука. Вона так і працює”

18 квітня Микола Тищенко влаштував вечірку на честь дня народження дружини Алли Барановської. Святкування відбувалось у зоні готелю Fairmont Gold Lounge, повідомили журналісти програми “Схеми: корупція в деталях”.

Торік у квітні журналісти Bihus.Info повідомляли, що, попри карантин, у Києві продовжував працювати ресторан “Велюр”, який належить Тищенку.

Серед гостей ресторану були зокрема нардепи.