Breaking news

У Зеленського прокоментували загибель працівниці посольства США в Києві

В Офісі президента висловили співчуття з приводу смерті працівниці посольства США в Україні. І заявили про дві версії слідства трагедії – навмисне вбивство або нещасний випадок.

У Зеленського пообіцяли Америці, що влада сприятиме в розслідуванні цього трагічного випадку.

“Із великим сумом дізналися про те, що в лікарні померла громадянка Сполучених Штатів Америки, працівниця американського посольства в Києві. Жінку з травмою голови 30 вересня знайшли перехожі просто неба біля залізниці в Шевченківському районі столиці. У неї залишилися четверо дітей і чоловік. Висловлюємо наші найщиріші співчуття рідним, друзям і колегам загиблої”, повідомляє пресслужба ОП.

Зараз правоохоронні органи з’ясовують обставини злочину.

“Наразі розглядають версії як навмисного вбивства, так і нещасного випадку. Наголошуємо на необхідності оперативного та всебічного розслідування. Якщо ця трагедія сталася через злий умисел, винних має бути законно покарано”.

Українська влада всіляко сприятиме з’ясуванню всіх обставин цього жахливого випадку, додали в пресслужбі.

30 вересня непритомну жінку із травмою голови знайшли в Шевченківському районі столиці поблизу залізничної станції. Її госпіталізували, але згодом вона померла. Американка була у спортивній формі і з навушниками, тож, за однією з версій, під час пробіжки вздовж колій її міг зачепити потяг. За іншою – по голові її міг вдарити високий чоловік 30-40 років. Принаймні так його описали свідки, нині його пошуки тривають.