Breaking news

У Зеленського попросили економічну фрі-зону для Буковини

У президента Володимира Зеленського попросили дати Буковині статус вільної економічний зони.

Про це сказав кандидат в мери Чернівців від партії “Слуга народу” Віталій Другановський під час прямого ефіру на Facebook.

Другановський попередив, що в іншому випадку Чернівці стануть “містом збанкрутілих підприємців”.

Він запропонував включити шостим пунктом в анкету опитування населення, яке відбудеться 25 жовтня, таке питання: “Чи підтримуєте ви створення в Чернівецькій області вільної економічної зони “Чернівці”?”.

“Крім необхідності залучення інвестицій на Донбас, я хочу запропонувати вам звернути увагу на проблеми і стан економіки Буковини. Оскільки Чернівці першими в Україні взяли на себе удар коронавірусу Covid-19 і найбільше постраждало від цієї пандемії саме моє місто, то економіка регіону знаходиться у вкрай важкому стані”, – заявив кандидат.

Чернівці здавна славилися як місто підприємців, в якому і зараз живуть талановиті і працьовиті люди. Кандидат в мери спрогнозував, що відновлення від удару по економіці регіон буде проходити десятиліттями, якщо не ввести спеціальний інвестиційний режим хоча б на 5-10 років. Цього часу має вистачити на завершення стратегічних об’єктів і створення своєї “кремнієвої долини”, підкреслив Другановський.

“Відновлення економіки нашого міста після завершення пандемії, без спеціального інвестиційного режиму, буде відбуватися протягом десятиліть. Якщо не вжити термінових заходів, Чернівці ризикують “прославитися” як місто збанкрутілих підприємців”.

13 жовтня президент Володимир Зеленський закликав українців прийти на виборчі дільниці для участі в місцевих виборах 25 жовтня, щоб зокрема відповісти на п’ять важливих для суспільства питань.

16 жовтня Зеленський озвучив повний список питань в день виборів. Одне з них звучить так: “Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?”