Breaking news

У столичному парку оселиться багато мультгероїв

У столичному парку “Перемога” до Дня Києва з’являться персонажі мультфільмів. Зараз триває монтаж конструкцій для виставки квітів, яку традиційно проводять у Дніпровському районі.

Про це повідомив директор КП УЗН Дніпровського району Євген Ковшун, пише “Вечірній Київ”.

“Ми продовжуємо традицію “дитячих” квіткових виставок. Цьогоріч вирішили відтворити героїв таких мультиків: “Смурфики”, “Губка Боб”, “Баранчик Шон”, “Октанавти” та “Angry Birds”, – розповів Ковшун.

До 25 травня готують дві експозиції. Клумбу Губки Боба, де буде цей персонаж, його друг Партік та облаштують хатинку Боба. Також встановлять смурфиків.

“Півтораметрові, дерев’яні фігури смурфиків ми замовляли у лісництві на Закарпатті. Папу Смерфа, Пекаря та інших пофарбуємо уже у себе на підприємстві. Плануємо встановити їх таким чином, щоб можна було зручно фотографуватися”, – зазначив Ковшун.

Підготовка до квіткової виставки стартувала ще три місяці тому. Цього року використають квітів не менше, ніж торік – понад 50 тис.

“Виставку відкриємо на День Києва. І впродовж літа будемо оновлювати сезонними квітами. Фігури ж стоятимуть до глибокої осені, а потім, можливо, вони “пропишуться” на інших клумбах району”, – додав чиновник.

На території Печерського ландшафтного парку столиці Співоче поле розквітло понад 700 тис. тюльпанів . Помилуватися красою квітів можуть всі охочі.