Breaking news

У “Слузі народу” припускають, що Зеленський сам профінансує опитування

Не виключено, що “всенародне опитування” на місцевих виборах 25 жовтня може профінансувати особисто президент Володимир Зеленський.

Про це заявила заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук в прямому ефірі “Радіо Свобода”.

Нардепка не виключає той факт, що Зеленський сам може профінансувати своє опитування.

За словами Кравчук, на 99% вона знає ім’я тієї людини, яка профінансує опитування Зеленського, і за кілька днів про це дізнаються всі.

“Точно ці кошти (які підуть на опитування, – Gazeta.ua) будуть відображені в декларації, і вони будуть відповідати тим легальним доходам особи, яка заплатить. Фактично, там не буде якоїсь великої суми, бо надрукувати п’ять мільйонів чорно-білих бюлетенів у вигляді формату А5 – це не є аж такі великі кошти.

Сплачувати людям, які будуть здійснювати це опитування, не потрібно, бо це, очевидно, будуть волонтери”, – сказала Кравчук.

Вона додала, що ані партія “Слуга народу”, ані фракція за організацію цього опитування не відповідають.

13 жовтня Володимир Зеленський звернувся до українців, закликавши їх прийти на виборчі дільниці для участі в місцевих виборах 25 жовтня, щоб зокрема відповісти на 5 важливих для суспільства питань.

В Офісі президента заявили, що опитування не матиме юридичних наслідків, а в такий спосіб влада хоче дозволити українцям самостійно визначити свої базові очікування щодо курсу розвитку країни.

15 жовтня у соцмережах поширили повний список запитань від президента.

У “Слузі народу” зізналися, хто заплатить за опитування від Зеленського.