Breaking news

У Раду кличуть керівництво розвідки

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки наступної середи заслухає керівництво Служби зовнішньої розвідки. Про це повідомила заступниця голови комітету, народна депутатка від “Слуга народу” Мар’яна Безугла.

“Керівництво СЗРУ викликаємо на Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки, 14.04.21”, – написала депутатка у Facebook.

Вчора Національне антикорупційне бюро повідомило, що виявило великі обсяги готівки в посередників, яких викрили “на гарячому” на отриманні хабаря для подальшого його передавання суддям ОАСК.

Йшлося про понад $3,7 млн, 840 тис., 20 тис. фунтів, 230 тис. грн і 100 шекелів готівкою. Також знайшли предмети, схожі на антикваріат, документи на ім’я голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка і його родича.

Ним виявився брат голови ОАСК Юрій Зонтов. Зонтов працює заступником начальника Служби зовнішньої розвідки, повідомив журналіст Юрій Бутусов.

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала повідомлення про підозру брату голови суду.

У вересні торік НАБУ опублікувало записи ніби-то розмов Павла Вовка. “Треба захопити владу в цій ВРП”, – йдеться в розмовах.

Йому й низці суддів детективи повідомили про підозру. Інкримінують створення злочинної організації, спробу захоплення державної влади, зловживання впливом і втручання в діяльність державних діячів, створення штучних перешкод у діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Голову ОАСК не змогли привезти до Вищого антикорупційного суду.