Breaking news

У прокат вийшло нове фентезі з циклу Гаррі Поттера

На цьому тижні у прокаті появилось фентезі “Фантастичні тварини: злочини Гріндевальда”. Це є друга частина серії кінокартин, дія яких відбувається у всесвіті Гаррі Поттера.

Сюжет нового фільму з серії “Фантастичні тварини” побудований навколо спроб темного мага Геллерта Гріндевальда, якого взяли під варту в кінці першого фільму “Фантастичні тварини і де вони мешкають”, отримати владу над світом магів і звичайних людей. Перешкодити в реалізації цього плану йому заважає вже знайомий глядачам першого фільму молодий маг Ньют Скамандер і його союзники.

У порівнянні з першим фільмом, останній похмуріший, і швидко занурює глядача у відчуття катастрофи, що насувається. Багато в чому цьому сприяє колоритний персонаж самого Гріндевальда, якого виконує Джонні Депп. Йому вдається створити образ нещадного і підступного антигероя. Режисерові також проводить своєрідну паралель між Гріндевальдом і авторитарними політичними лідерами сучасності, які домагаються популярності серед населення, штучно створюючи образ ворога і натягаючи на себе маску жертви несправедливості.

Сюжет фільму розгортається досить динамічно, особливо, у перевантаженій сюжетними поворотами заключній частині. І хоча довга кульмінаційна сцена постійно тримає в напрузі, вона теж викликає сум’яття і плутанину.

Разом з тим, головний конфлікт, який лежить в основіфільму, залишається тим же, що і в першій частині серії. Він криється у протистоянні любові і ненависті всередині загадкового підлітка Криденс, котрий намагається, але не може знайти свою ідентичність, дозволяючи темній силі заповнити порожнечу його душі.

Всього серія  “Фантастичні тварини” запланована на п’ять серій. Кожна з них має на меті заповнить відсутні ланки і дати відповіді на поставлені питання.

Джерело