Breaking news

У Порошенка недостатньо шансів на другий тур виборів, – Данилюк

Вихід у другий тур президентських виборів навесні 2019 року виявиться можливим для чинного глави української держави Петра Порошенка лише у випадку гучних розправ над проросійськими олігархами з однозначно негативною репутацією.

Про це заявив відомий громадський та політичний діяч, колишній голова громадського руху “Спільна справа” та один з лідерів Податкового майдану 2010 року Олександр Данилюк в ефірі програми “Вердикт” з Сергієм Руденком на телеканалі Еспресо.TV.

“У нинішній ситуації, щоб Порошенку вийти в другий тур, йому одного лише томоса і автокефалії Української православної церкви – що важливо, насправді, й ми йому вдячні за це – буде недостатньо”, – наголосив він.

Данилюк вважає, що гарантовано вийти у другий тур Порошенко зможе тільки у тому разі, якщо до кримінальної відповідальності буде притягнуто низку відомих олігархів.

“Оскільки часу щоб дати суспільству якісь матеріальні заохочення, економічне диво зробити у нього часу не лишається, в нього є час для нематеріальних якихось кроків. Очевидно, щоб потрапити у другий тур і там вже з Юлією Володимирівною боротися за перемогу треба посадити Медведчука й Новинського, можливо, ще пару чоловік. Льовочкін міг би бути. Ось це насправді могло би, по-перше, гарантувати йому, проходження, по-друге, бажання гратися у співаків і клоунів у наших олігархів теж би зникло”, – зазначив експерт.

Джерело – АНТИКОР