Breaking news

У Пентагоні назвали умову, за якої Україна зможе виграти війну з РФ

Сполучені Штати Америки вважають, що з правильним обладнанням та належною підтримкою Україна зможе виграти повномасштабну війну проти Росії.

Про це на кордоні з Польщею після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським заявив у понеділок міністр оборони США Ллойд Остін, повідомляє CNN.

“Щодо їхньої здатності перемагати, перший крок до перемоги – це віра в те, що ти можеш перемогти. І тому українці вірять, що можуть перемогти. Ми віримо, що вони зможуть перемогти, якщо у них буде правильне обладнання, правильна підтримка, і ми збираємося зробити все, що у наших силах. Продовжимо робити все, що в наших силах”, – сказав Остін журналістам після вчорашнього візиту до Києва разом із держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

У понеділок уранці президент України Зеленський офіційно підтвердив зустріч із американською делегацією, яка відбулася 24 квітня. Головними темами обговорення під час візиту міністрів США стали посилення санкційної політики проти Росії, фінансова підтримка України та гарантії її безпеки.