Breaking news

У мережу злили можливий список всіх запитань Зеленського

У соцмережах поширили сумнівний список п’яти запитань, які нібито готується поставити українцям президент Володимир Зеленський під час всенародного опитування на місцевих виборах 25 жовтня.

Вперше інформація з’явилася в Telegram-чаті волонтерки й активістки, ветерана АТО Марусі Звіробій, повідомляє OBOZREVATEL.

Першими в списку йдуть вже озвучені главою держави два питання:

– чи підтримують громадяни ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах;

– чи підтримують українці створення на Донбасі вільної економічної зони.

У наступних питаннях Зеленський нібито цікавиться, чи підтримують українці:

– скорочення кількості народних депутатів до 300;

– легалізацію канабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих;

– право України на використання безпекових гарантій, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її дуржсувернітету й територіальної цілісності.

Пізніше з’явилася інформація, нібито проєкт запитань президента злив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк. Як написав Telegram-канал “Окуляри Баканова”, щоб “подивитися реакцію ЗМІ і відкоригувати”.

“Останнє запитання – просто геніальне. Зрозуміло, що всі за. Але як ви будете це реалізовувати? Щодо 300 депутатів? Так ви ж знову Дубінських наберете, Тищенка та інших”, – йдеться в повідомленні.

Раніше Подоляк говорив, що в день місцевих виборів 25 жовтня українцям хочуть поставити запитання щодо медицини, школи і парламенту.

13 жовтня Зеленський закликав українців прийти на виборчі дільниці для участі в місцевих виборах 25 жовтня, щоб зокрема відповісти на п’ять важливих для суспільства питань.

В Офісі президента заявили, що опитування не матиме юридичних наслідків, а в такий спосіб влада хоче дозволити українцям самостійно визначити свої базові очікування щодо курсу розвитку країни.