Breaking news

У мережі показали переповнені вагони столичного метро

У Києві на станції метро Оболонь та у вагонах зняли масштабне скупчення пасажирів, попри обмежену роботу метрополітену.

Про це повідомила Facebook-спільнота “Життя Оболонського району та Мінського масиву”.

“Якого дідька видавати стільки ж спецпропусків, скільки населення в Києві? Реалії такі, що майже кожен власник бізнесу “порішав” спецперепустки для свого персоналу. Кому потрібна ця імітація, нам невідомо”, йдеться в описі фото.

Думки коментаторів під дописом розділилися. Одні стверджують, що перепусток видали справді забагато, інші нагадають досвід торішнього локдауну, коли перепусток бракувало.

Багатьох скупчення не здивували. Мовляв, у супермаркетах більше людей. Деякі дописувачі припустили, що скупчення утворилось через те, що підземка збільшила інтервали руху поїздів.

З 5 квітня в громадський транспорт столиці – наземний та метро – і в маршрутки допускають за спецперепустками. 500 тис. надрукованих перепусток видали лише співробітникам критичних інфраструктур. Перепустка діє за наявності службового посвідчення. Під час суворого карантину торік надрукували 400 тис. перепусток.

Через низький пасажиропотік довелося також зменшити інтервал руху поїздів метро. За словами комунальників, пасажири не відчують змін, але підприємству вдасться заощадити.