Breaking news

У Києві знизили тарифи на опалення та гарячу воду

Новий тариф на опалення становить 1355,83 грн/Гкал, а на гарячу воду – 80,62 грн за куб. м.

Тарифи столичної енергогенеруючої компанії «Київенерго» для населення на централізоване гаряче водопостачання з 31 грудня 2017 року знижено на 4,5%, а на опалення – на 4%.

Про це повідомляє прес-служба «Київенерго» з посиланням на постанову Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), від 28 грудня.

Згідно з повідомленням, комісія встановила для «Київенерго» тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів за наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1355,83 грн/Гкал і 31,55 грн за кв. м опалюваної площі на місяць для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку.

Тарифи на послугу з централізованого постачання населення гарячою водою з 31 грудня 2017 року встановлено на рівні 80,62 грн за куб. м з рушникосушкою і 74,53 грн за куб. м без рушникосушки. Всі тарифи наведено з урахуванням ПДВ. Відзначається, що нарахування за послуги централізованого опалення та з постачання гарячої води в грудні будуть сформовані в такий спосіб: за 30 днів місяця – за минулими тарифами і за 1 день – за новими тарифами.

Джерело – УНІАН