Breaking news

У Києві з’явилася перша зарядна станція для електромобілів

Центр столиці почали облаштовувати зарядними станціями для електромобілів. Відтепер їх можна зарядити на вул. Богдана Хмельницького, 6 – на паркувальному майданчику “Київтранспарксервіс”.

Про це повідомила пресслужба КМДА.

“20 електрозарядних станцій місто планує облаштувати до кінця року в рамках спільного проекту міської влади та НАК “Нафтогаз України”. Спочатку електрозарядні станції з’являтимуться в центрі, а згодом – в усіх районах Києва”, – йдеться в повідомленні.

Облаштування в Києві зарядних станцій для електромобілів пілотний проєкт з перспективою розвитку екологічної транспортної інфраструктури.

“Електромобілів у Києві стає дедалі більше, проте інфраструктура для них ще не достатньо розвинута. Київська міська влада спільно з НАК “Нафтогаз України” організовує перший пілотний проєкт із влаштування на вулично-дорожній мережі Києва електрозарядних станцій для електричних авто. Хочу запевнити, що місто буде сприяти розвитку екологічного транспорту”, – зазначив Валентин Осипов, директор Департаменту транспортної інфраструктури.

Раніше глава компанії Tesla Ілон Маск визнав, що його електромобілі коштують дорого. Він пообіцяв випустити модель за більш доступною ціною. Свої плани Маск озвучив під час зустрічі з інвесторами компанії.