Breaking news

У Києві стрілянина, вибух, багато поліції, почалося захоплення: що відбувається

Потужний вибух пролунав у центрі столиці, почалася стрілянина і штурм будівлі

У Києві невідомі люди увірвалися в офісну будівлю на вулиці Воздвиженській, 56 і захопили приміщення адвокатської фірми.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook блогер Тетяна Гонченко.

Рейдеры

“На Воздвиженці вибух в офісі. Якщо правильно підслухала, з проїжджаючого бусика хтось кинув по дверях”, – написала вона.

Очевидці повідомляють, що, попередньо, постраждалих немає, біля офісу знаходиться велика кількість поліцейських.

“Пишуть, що це була спроба рейдерського захоплення – люди в масках вибили двері”, – додала пізніше жінка.

На Воздвиженці вибух в офісі. Якщо правильно підслухала, з проїжджаючого бусика хтось щось кинув по дверях. Ніхто не…

Опубліковано Тетяною Гонченко Вівторок, 28 серпня 2018 р.

Видання “Наш Київ” уточнило, що невідомі люди в чорній формі, шоломах і зі щитами в руках, порізавши двері болгаркою, взяли штурмом будівлю і виштовхали на вулицю охоронців.

Рейдеры

“В даний час на місці знаходилася поліція, яка не робила ніяких дій. Чоловік, який розкривав двері, звертаючись до співробітників крикнув, що компанія “відбирає будівлю у простих бідних людей”, а поліція нічого не робить. Також за словами чоловіка, в будівлі сталася стрілянина, є поранений”, – зазначило видання.

Рейдерский захват здания на Воздвиженке

Прямо сейчас на Воздвиженке несколько десятков человек в черном силой проникли в помещение адвокатской конторы. Сейчас они находятся внутри. Мы ведем прямую трансляцию с места событий.Пока что неизвестно, кто эти люди и насколько законны их действия. Полиция находится на месте, но не вмешивается.upd. Через несколько минут после "людей в черном" в помещение также зашли сотрудники полиции.upd 2. Сейчас все участники конфликта находятся внутри. Со слов сотрудников полиции, это могла быть попытка рейдерского захвата. Оставайтесь с нами, следите за хэштегом #nkplus да и вы всегда будете в курсе самых знаковых событий, которые прямо сейчас проходят в столице!

Опубліковано Наш Киев Вівторок, 28 серпня 2018 р.