Breaking news

У Києві поліція склала понад 4 тисячі протоколів за порушення карантину

З початку пандемії коронавірусу у Києві правоохоронці склали понад 4 тисячі адміністративних протоколів за порушення карантину. За останні дві доби поліція притягнула до відповідальності 53 порушників.

Про це розповів голова поліції Києва Андрій Крищенко. За його словами, за останні дві доби до відповідальності було притягнуто 53 порушників, передає пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

Загалом правоохоронці склали 4 125 протоколів, 1 121 з них – на юридичних осіб. Для розгляду по суті в суди направили 3 374 протоколи. Суди вже наклали на порушників карантину штрафних санкцій на понад 1 млн гривень.

Крім того, Крищенко пригрозив відповідальністю керівникам розважальних закладів, які організовують закриті вечірки, попри карантинні обмеження.

Карантин і масковий режим були введені в Україні 12 березня. Зараз карантинні заходи вводяться в залежності від кількості хворих у кожному регіоні. Карантинні обмеження діють до 31 грудня 2020 року. Загальна кількість заражених з початку пандемії становить 395 440 осіб. При цьому одужав вже 161 441 особа, в тому числі 2 513 – за вчора. Активними хворими залишаються 226 693 людини.