Breaking news

У Києві облаштовують Алею нот Кузьми Скрябіна: фото проєкту

У столичному парку на Позняках з’явиться Алея нот Кузьми Скрябіна, на честь музиканта Андрія Кузьменка. Ініціатором її створення є Станіслав Липовський.

Про це повідомили у Facebook- спільноті “Дарниця Live“.

У 2015-2016 роках на цьому місці була висаджена Алея Патріотів – відомі українські музиканти висадили близько 140 дерев. А захід присвятили пам’яті Андрія Кузьменка.

“Пам’ятник ми не хочемо ставити. Хочемо, щоб це була артінсталяція. Це світломузична артінсталяція у вигляді гітари, ноти на якій вночі будуть підсвічуватися. Це будуть ті ноти, які звучать у пісні Кузьми “Старі фотографії”. Кожна нота буде на честь когось із зірок. Буде також встановлено датчик руху і щоразу, як хтось буде проходити датчик буде спрацьовувати і буде звучати музика Андрія Кузьменка”, сказав Липовський.

За його словами, відкриття інсталяції планується наприкінці травня, якщо не завадить карантин. Цей проєкт благодійний, тож підтримка киян та усіх охочих під час будівництва вітається.

2015-го лідер гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко загинув у автокатастрофі. Повертався з Кривого Рогу, де напередодні дав концерт.

17 серпня 2020-го посмертно присвоїли званні “Героя України”.