Breaking news

У Дніпрі люди не дозволили “тітушкам” зірвати Куліш-Фест

Більше сотні молодиків спортивної статури, яких називають “тітушками”, намагалися влаштувати провокацію під час проведення у Дніпрі Куліш-Фесту.

Фестиваль відбувся у парку “Зелений гай”, де зібралися близько тисячі осіб серед них активісти, волонтери та ветерани АТО, туди ж прибув і експрезидент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

На заході було чимало родин із дітьми. “Тітушки”, які організовано прибули у парк, не приховували своєї симпатії до нинішньої влади гучно викрикували “Зеленский молодец”, нецензурно лаялися на адресу “Євросолідарності” та Порошенка, кричали, що “им не место в Днепропетровске”.

Обурені дніпряни не дозволили молодикам зіпсувати свято, відтіснили їх, а кількох довелося скрутити. Відео із парку також опублікувала молодіжна активістка Дінара Габібуллаєва. На ньому видно, що один з провокаторів п’яний, а на запитання, скільки він випив, він відповів “Какая тебе разница?”.

За словами місцевих, молодики не дуже добре орієнтувались у Дніпрі, їх організовано привезли з Кривого Рогу та Запоріжжя. Цю інформацію також підтвердила поліція.

Перед провокацією у парку молодиків також бачили біля офісу партії “Європейська Солідарність”, де вони викрикували нецензурні образи на адресу партії.

“Нас не зупинять ніякі провокації Банкової, яка нас боїться”, зазначив Петро Порошенко.

Зазначимо, що Куліш-Фести традиційно проводяться у різних містах України за ініціативи волонтера і музиканта, лідера гурту “Широкий лан” Ярослава Бойка, партійців “Європейської Солідарності” та ветеранів війни проти російської агресії.