Breaking news

У день тиші і в день голосування буде агітація за партію Зеленського – політтехнолог

Президент Володимир Зеленський став віп-агітатором своєї партії. Про це Gazeta.ua сказав політтехнолог Віталій Бала.

“Опитування – це додатковий інформаційний привід, щоб усі слухали, чули про Зеленського. Тобто про “Слугу народу”. Президент фактично став віп-агітатором. Бо у нього рейтинг більший, ніж у “СН”. У такий спосіб вони сподіваються, що це додасть партії.

Зеленський буде усі ці дні фактично агітувати за “СН”, що є незаконно. У суботу, коли день тиші, опитування буде агітацією. Як і в день виборів. Що інші партії собі не можуть дозволити”, – каже експерт.

Політтехнолог допускає, що технологія може не спрацювати.

“Бо питання – не цікаві, не вдалі”, – каже він.

“Що “Слуга народу” програє – велика вірогідність. У деяких областях це може бути навіть фіаско. Є регіони, де рейтинг 5-6% по закритій соціології. Тому і хочуть, щоб прихильники прийшли на опитування Зеленського, а заодно проголосували. Хочуть збільшити явку саме прихильників “Слуги народу”, – говорить Віталій Бала.

“Влада діє рефлекторно. Певно, це опитування випадково комусь прийшло у голову. На ходу щось намагалися придумати”, – зауважив політтехнолог.

Президент Володимир Зеленський заявив про 5 запитань опитування у день місцевих виборів. Перше запитання стосуватиметься корупції, друге – Донбасу.

Наступні 3 запитання Зеленський озвучив за 9 днів до виборів.

Місцеві вибори відбудуться 25 жовтня.